< návrat zpět

DOBRÉ RADY


Téma: Závadné plastové sedačky v MHD rss

Zaslal/a 7.1.2017 7:49

Vážení zastupitelé města Brna, vážení dopravci,
obdržel jsem Vaši odpověď ohledně plastových sedaček v MHD. S uvedeným vyjádřením já ani další občané nesouhlasíme a trváme neodkladně na TEPELNĚ IZOLAČNÍ NEKLOUZAVÉ SEDAČCE. Jako vzor jsou pro nás sedadla v nových tramvajích - jsou textilní i se správným sklonem !
Jistě, různé připomínky jsou od občanů vždy a na všechno. Nevím kdy a jaký průzkum jste předem dělali,pokud by byl v zimním období - holý plast by propadl. Já i moji přátelé jsme se ptali mnoha občanů i řidičů a jejich odsouzení stávajících STUDENÝCH, KLOUZAVÝCH a TVRDÝCH sedaček je JEDNOZNAČNÉ. V zimním období dochází dokonce k onemocnění močových cest.
Chápeme, že pro dopraváky je snažší očista takových sedaček ...jenže je za trest na nich sedět ! Znečišťování provádí především hygienicky závadné osoby - špinaví a smradlaví bezdomovci (produkt tohoto nemocného systému). Takové osoby nemají však ve vozech hromadné veřejné dopravy co dělat !

Nechť politické vedení města udělá řádný sociologický průzkum a uvidíte. Vozíte přece živé lidi a ne nějaké kusy...TRVÁME tedy neprodlené na nápravě. Upozorňujeme při této příležitosti i na špatný sklon mnoha sedadel a na nutnost jejich odborného prověření z hlediska zdravého sezení - jistě vite, co jsou nemoci páteře.
Nápravě zdar Jiří Ohnutek www.jirkaklub.cz---------- Původní zpráva ----------
Od: Pospíšek Pavel <pospisek.pavel@brno.cz>
Komu: jiri.ekolog@email.cz
Datum: 6. 1. 2017 13:17:42
Předmět: Sdělení k dotazu ze ZMB Z7/24 - fukary BKOM

Vážený pane,v příloze Vám zasílám odpověď na Váš dotaz, který jste vznesl na zasedání Zastupitelstva města Brna Z7/24.Prosím o zpětné potvrzení doručení této zprávy, v opačném případě bude přistoupeno ještě k doručení prostřednictvím pošty.DěkujiS pozdravem

Ing. Bc. Pavel Pospíšek
vedoucí oddělení

Oddělení majetkové a právníOdbor dopravy
Magistrát města Brna
Kounicova 67, 601 67 Brno
telefon: 542174230
web: www.brno.cz


Nebyly zaslány žádné odpovědi.