< návrat zpět

EKOLOGICKÁ POLITIKA , VZKAZY, NAZORY


Téma: VOLME mír NE válku ! rss

Zaslal/a 9.4.2018 8:02

VOLME mír NE válku !
Pokud se chceme pokusit zabránit ekologické VÁLCE všech proti všem , VOLME ve volbách jen takové strany a kandidáty, které budou mít v programu UKONČENÍ PŘELIDŇOVÁNÍ, ZÁSADNÍ REGULACI POPULACE !
Jak už jsem uvedl v letáku - " Chceme VÁLKU nebo MÍR ? " , měla i poslední světová válka - německá expanze, hlavní příčinu v přelidnění a dnes je situace ještě mnohem horší.

V pátek 6.2.-18 jsem se zúčastnil setkání nelhostejných občanů v hotelu Voroněž, které svolal Petr Hampl s kolegou. Plný sál lidí vyzval k bdělosti, přípravě na boj s islamisty , vytváření skupin a ČEKÁNÍ na vhodný čas, kdy se ukončí střet mezi řídícími elitami a občané mohou vstoupit na scénu.
Je hezké, že přišlo tolik lidí, se závěrem k "čekání" a vizí krvavého boje bez alternativy, nesouhlasím.
Považovat Anglii, Francii, Německo...i jiné státy již za " ZTRACENÉ " , za tak zamořené muslimy, že zde již bílá kultura zanikne, je předčasné.

Prohlašuji, že je třeba NEČEKAT a neprodleně začít šířit ihned ekologickou osvětu k ZASTAVENÍ DALŠÍHO PŘELIDŇOVÁNÍ a realizovat ihned patřičná opatření.
Každou hodinu nám strmě přibývá počet Cikánů, počet novorozeňat v rozvojových zemích ... a všichni se cpou za obživou, konzumem do ekologicky přetíženého teritoria planety Země.

Ví většina lidí co vůbec dělá ? Vědí, že tak s jistotou přispívají k obrovské VÁLCE ?
Vědí, že i ti kteří možná světovou válku přežijí - pokud nezmění svoje "RŮSTOVÉ "
chování, dopadnou za čas stejně a opět se požerou mezi sebou ?
Vědí cikáni u nás co činí, vědí oni a jejich představitelé, že zbouráním zemědělského podniku a ožebračení veřejnosti o půl miliardy, jen těžce štvou své bílé spoluobčany ?

My všichni už máme dosti žvanění o koncentrácích, holokaustech a utrpení všeho druhu - když si na mnohem horší problémy stále víc zaděláváme.

Je třeba přijít s mezinárodní ekologickou dominantní osvětou , tedy s NADĚJÍ a NE hned brát VÁLKU jako hotovou věc ! Je třeba začít u sebe a dokázat , že to jde. Od ELIT zázraky nečekejme !

To jsme opravdu takové hloupé ovce jdoucí na porážku ? To jsou miliardáři mlaskající konzumem ve svých rezidencích skutečně tak slepí ? Vždyť jsou první na řadě, po výbuchu "papiňáku" ....?

Běžte do lesa, vyvětrejte si mozek v přírodě bez burácení autodromu a zamyslete se , děkuji vám.

Jirka Ohnutek www.jirkaklub.cz


Nebyly zaslány žádné odpovědi.