< návrat zpět

EKOLOGICKÁ POLITIKA , VZKAZY, NAZORY


Téma: KONCENTRACE na HLAVNÍ PROBLÉM rss

Zaslal/a 11.4.2018 7:54

KONCENTRACE na HLAVNÍ problém
---------------------------------------------------
Bez koncentrace sil na HLAVNÍ SPOLEČENSKÝ problém, jímž je bezpochyby PŘELIDNĚNÍ, se bratrovražedné krvavé válce všech proti všem, nevyhneme.

Tak je tomu i v našem malém státě. Strmý nárůst Cikánské populace mající za hlavní obživu výrobu dětí, rozbije mírové soužití v dohledné době - pokud nepřijmeme zásadní opatření.
SYSTÉM , který jsme zde dovolili zavést je jistá sebevražda. Z našich řad občanů vycházejí politici - "naši " zástupci , kteří vůbec nereflektují rakovinové bujení daného etnika . Námi placení demografové, ze strachu z obvinění z rasismu, se vyhodnocením tohoto růstového rizika vůbec nezabývají. Politické vedení státu vstřícně vyplácí dávky- naše veřejné peníze na chod této společenské gilotiny.

Říkám DOST ! Stačilo, s tím je třeba skončit. Jediná politická síla, která na to upozorňuje je SPD Okamura. Dají - li si do programu i dostatečně účinné řešení - PŮJDU I JÁ PO LETECH K VOLBÁM. Zatím to nemělo smysl, programy všech byly druhořadé a divím se spoluobčanům jejich naivitě, víře na zásadní změnu.

Správný stát musí zajistit všem lidem společensky užitečnou práci, kdo nepracuje je přížívník a musí být k práci přinucen . Rozumní Cikáni to chápou.

POLITIČTÍ MANIPULÁTOŘI naschvál předhazují občanům v médiím různé druhořadé kauzy jako Novičok, rakety s KLDR, sexuální skandály prezidentů (což u celebrit a králů je obdivováno), aby odvedli pozornost od podstatného. V neděli 8. 4. se slaví mezinárodní den Cikánů - Romů. Kdypak my - náš národ (národy našeho kulturního okruhu a životního stylu ) budeme mít svůj mezinárodní den ?
Lidi vzpamatujme se , táhněme aspoň v tom hlavním problému PŘELIDNĚNÍ za jeden provaz !
Vím, je to těžké, vždyť proti nám jsou i náboženství (křesťané, muslimové...) - samozřejmě před tisíci lety, kdy tyto nauky vznikly, přelidnění prakticky neexistovalo.

Prosím, probuďme se a nečekejme na zázrak !!!
Jirka www.jirkaklub.cz


Nebyly zaslány žádné odpovědi.