< návrat zpět

EKOLOGICKÁ POLITIKA , VZKAZY, NAZORY


Téma: TOTALITA EU naplno ! rss

Zaslal/a 25.4.2018 7:04

TOTALITA EU naplno !
-------------------------------
* " Tak nám zabili Ferdinanda ", řekla posluhovačka panu Švejkovi...
* Tak vás milí občané ochráníme ", řekli vládci EU a vydali nařízení
k OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ OBČANŮ platné od 25.5. - 18.

Mám pronajatou zahrádku a jsem ve spolku ČZS ZO Jundrov, kde jsem i nějakou dobu dělal z nutnosti ( nikdo nechtěl) předsedu.
Nyní máme výroční schůzi, kde nám výbor oznámil 2 věci. Osadě A (máme více osad v ZO) se zvyšuje nájem o 33% a vzhledem k nařízení EU musíme dodat výboru písemné souhlasy, že dáváme výboru své kontakty k dispozici - podrobnosti viz. příloha pozvánky na schůzi.

Vypadá to neškodně, na jen další buzeraci...
Fakt je jiný. Podstata nařízení tkví v tom, že ČLENOVÉ KOLEKTIVU SPOLU NEMOHOU KOMUNIKOVAT jinak než přes POVĚŘENCE VÝBORU !
Toto bude platit pro všechny kolektivy (doposud to nebylo tak tvrdě vyžadováno) ať jde o kolektivní řízení v paneláku - nájemníci i vlastníci bytů MEZI SEBOU NEMOHLI KOMUNIKOVAT- správcová jim nesměla dát adresy (co to byl za boj, než jsem prorazil na vedení DRUŽBY),
Když jsem byl předseda ZO zahrádkářů, tak jsem ze sekretariátu městského výboru získal seznam kolegů 95 předsedů jiných ZO a obeslal je dopisem k obraně našich zahrádek před zábory.
Co z toho byl za randál , abych adresy rychle vrátil ! Jistě, že jsem neposlechl, přece nejsem otrok.

Podobně to bylo a je ve všech kolektivních organizacích. Nynější NAŘÍZENÍ EU. však dělá ze svobodných občanů UŽ NAPROSTÉ PITOMÉ OVEČKY a z principu DEMOKRACIE " kus hadru " !

Včera jsme to probrali na MDA - demokratické akademii ( Doc. Švihlíková přednášela o pádu kapitalizmu a co dál...) a opatření EU bylo vedením akademie označeno jako POTÍRÁNÍ ZÁKLADU DEMOKRACIE a výsměch selskému rozumu. Neboť co to může být jiného, když příkaz ZNEMOŽŇUJE ČLENŮM KOLEKTIVU VZÁJEMNOU KOMUNIKACI MEZI SEBOU, možnost KORIGOVAT PŘIJÍMANÁ OPATŘENÍ nebo i VYMĚNIT své VEDOUCÍ PŘEDSTAVITELE ?!

Občané proberme se, dělají z nás blbce , zotročují nás , chtějí si stůj - co stůj udržet své mastné
trafiky !

JAK DLOUHO TO HODLÁME TRPĚT ?
Jirka Ohnutek www.jirkaklub.cz


Nebyly zaslány žádné odpovědi.