< návrat zpět

EKOLOGICKÁ POLITIKA , VZKAZY, NAZORY


Téma: Pomůže OMBUDSMAN ? rss

Zaslal/a 27.4.2018 9:04

jiri.ekolog@email.cz
Komu:
.porizek@ochrance.cz

DOTAZ na PRÁVO SPOLUROZHODOVÁNÍ v kolektivu
--------------------------------------------------------------

Dobrý den paní ŠABATOVÁ, pane KŘEČKU,
obracím se na Vás jako na OCHRÁNCE VEŘEJNÝCH PRÁV a přikládám moji zprávu ze včerejší schůze zahrádkářů u Vás v budově,

NEMOHU SE SMÍŘIT S TÍM , ŽE NESMÍM JAKO ČLEN KOLEKTIVU ZO zahrádkářů MÍT KONTAKTY na SVÉ KOLEGY V KOLEKTIVU zahrádkářů .PROSÍM CO SE S TÍM DÁ DĚLAT, poraďte.

Děkuji Jiří Ohnutek www.jirkaklub.cz
..................................................................................................

ZEDNÁŘI PROTICHŮDNĚ
-------------------------------------
To že zednáři vládnou světu, řídí společnost, je nad slunce jasné. Samozřejmě nejsou zcela jednotní - to už jsem popisoval jinde.

Zajímavé je, že na jedné straně se snaží všemožně ROZBOUŘIT SPOLEČNOST, aby lidé přestali být neteční (to šíření zmatku a chaosu už musí vidět i hlupák)
a na druhé straně utužují svoji ŘÍDÍCÍ MOC společenských procesů !
Z toho plyne jediná možnost a to , že chtějí ŘÍZENOU ZMĚNU SPOLEČENSKÉHO ŘÁDU !

Zednáři jsou všude , téměř ve všech zájmových společenských organizacích od výborů v kolektivním řízení paneláků, po výbory spolků zahrádkářů, ve vedení vzdělávacích akademií a samozřejmě přímo ve vedení politických stran atd.

Jejich MODEL ŘÍZENÍ je PYRAMIDÁLNÍ (jako znak na dolaru). Je to hierarchické vertikální řízení.
Příklad:
kolektiv členů má řídící prvek - ten má kontakty na všechny členy a nedá je OSTATNÍM ČLENŮM (výjimky asi existují- nevím) k dispozici. Evidentně jim tak stěžuje vzájemnou spolupráci.
Řídící prvek základní organizace podléhá zase vyššímu stupni řízení. A vše se opět opakuje.
Vedení vyšší úrovně svolává k poradě vedoucí základních skupin a opět dbá na to , aby nedostali všichni kolegové vedoucí základních skupin na sebe spojení. Pokud si někdo pracně obstará kontakty aspoň na nejbližší , to se ještě toleruje. Dává se však pozor, aby se tito členové nemohli spojit ve větší sílu, která by řídící prvek ohrožovala.
Tak to jde po pyramidě moci až k vrcholu- neznámému vrcholu, který řídí prezidenty, vlády ...
Přitom všem je nutno říci, že takové organizace zvláště politické síly o DEMOKRACII jenom žvaní na veřejnosti. V těchto kolektivech platí VOJENSKÉ ŘÍZENÍ , podřízení dostávají doslova ROZKAZY - NAŘÍZENÍ. To platí tak dlouho, dokud nadřízená složka neudělá korekturu .
Je to "mazec" přijít po desetiletích k POZNÁNÍ PRAVDY.

VÝSLEDEK TAKOVÉ OHROMNÉ MANIPULACE JE , BUĎ JEŠTĚ VĚTŠÍ CHAOS nebo VÁLKA.

Teď konkrétně. Právě jsem se vrátil z naši výroční schůze zahrádkářů. Přítomno asi 50 osob.Přítomným jsem rozdal letáky NABÍDKA EKOLOGICKÉ OSVĚTY a text CHCEME VÁLKU NEBO MÍR.
Po úvodním slově jednatelky Kratochvílové (do výboru ji posadily už za mne, kdy jsem byl nucen vzít předsedování, kde bývalý předseda Tajovský mi osobně řekl- "přece Vás musíme nějak dostat nahoru" - to už jsem byl znám svoji ekologickou - politickou angažovaností, začal program.

Hlavní nový bod byl obhajoba nařízení EU k ochraně osobních údajů. Vzal jsem si slovo a protestoval proti umlčování demokracie a posilování totální řídící moci EU. To výbor nechtěl vůbec slyšet a i v sále to obtěžovalo občany. Žádné vysvětlování nechtěly slyšet. Těšili se jen na konec schůze a na občerstvení, které jsem tam zavedl já ,jako předseda. Dav mě protě " nepřijal" a pro mne nepřátelský výbor ( mám jistotu , že zednářů), mi odebral slovo.
Na můj poslední dotaz , zda DOSTANU NA POŽÁDANÍ od výboru KONTAKTY SVÝCH VŠECH KOLEGŮ, SPOLUZAHRÁDKÁŘŮ - JSME PŘECE JEDNA KOLEKTIVNÍ ZO Jundrov, bylo řečeno Kratochvílovou , že NE. Jako Ohnutek , jsem prý soukromá osoba, tak atˇ si to zjistím sám . Říkám jak , když nevím kde bydlí a nic. Na to jednatelka (mazaná je i usměvavá) se zeptala lidí v sále -
- " kdo stojí o to , aby Ohnutek měl vaše adresy a mohl vás " obtěžovat " dotazy " ? Nikdo se pochopitelně nepřihlásil. Chtěl jsem to vše dát do zápisu, což ona zásadně zredukovala. Sakra já přece chápu, že nemůže nedbat NAŘÍZENÍ EU, chtěl jsem jenom protestovat proti zákonu ODPORUJÍCÍMU SELSKÉMU ROZUMU.
Něco jiného je ochrana firem a osob mimo KOLEKTIV, jsem li však ČLEN KOLEKTIVU musím mít právo spolurozhodování !

Další bod byl zdražení nájmu pro moji osadu o 33 % v době kdy je inflace do 3 % , to je zlodějna.
Zase výbor nechtěl NIC slyšet i když zde se ozvalo pár lidí z naši osady proti tomu.
Prý to je záležitost města a my s tím NIC neuděláme. To se už nedalo poslouchat, tak jsem prohlásil ,že máme právo protestovat a kdyby chodil někdo z výboru jak má (a nechodí) na jednání předsedů ZO - je jich 95 a vede nás městský zastupitel Říha, jistě by za nás zvedl v brněnské vládě hlas.
Nereagovala i předseda Lenomar se snažil na mne " přisadit " a ukončili schůzi.

Dělal jsem si před schůzí naději, že aspoň drobnou rebelii udělám - vždyť to jsou do nebe volající špatnosti - nic, zednáři to mají pevně ve svých rukou a rebela zašlápnou.
Zvláště, když to mají nařízené. A lid , to je dav oveček . Pokud jim nezapálí koudel u zadku ,tak se nehnou. (přesně jak v mých oblíbených Rodokapsech).

Po schůzi jsem mluvil ještě s pár lidma. Jeden mi řekl, studuji to vše desetiletí - to je beznadějné, druhá paní vzdělaná řekla- zednáře to já znám , vedete těžký boj a usmála se na mne.
A to mě potěšilo.
Zdraví Jirka Ohnutek www.jirkaklub.cz


Nebyly zaslány žádné odpovědi.