< návrat zpět

EKOLOGICKÁ POLITIKA , VZKAZY, NAZORY


Téma: SPOLUPRÁCE rss

Zaslal/a 14.5.2018 8:51

SPOLUPRÁCE
lidí mezi sebou patří k základním principům ekologického přežití a řešení společenských problémů vůbec. Spolupracovat, komunikovat NELZE s anonymními bytostmi !

Princip spolupráce lidí mezi sebou byl vyzdvižen už např. na ekologické celostátní konferenci - MOZAIKA BUDOUCNOSTI v Brně v březnu 1995, které se účastnili špičkoví odborníci z ČR (nedostavil se ministr Vavroušek , který tragicky zahynul v Tatrách).

Proti principu spolupráce a vzájemné komunikace občanů mezi sebou stojí jednoznačně nové nařízení EU na "ochranu osobních údajů" !
Hlavní smysl není znemožnění domluvy lidí mezi sebou (jak jsem si myslel), nýbrž ochrana řídících struktur ,jejich utajení a zabránění narušení monopolu moci.

Pokud chtějí "osvícenci" změnit kurz směřování společnosti do propasti, dá se to na jedné straně pochopit. Na straně druhé - principielní , je to špatně. Bez otevření informačních toků, svobodné soutěže receptů, se myšlení veřejnosti nezmění a ŘÍDIT SPOLEČNOST SILOU , lze jen omezenou dobu ( na to přišel už Napoleon).
Je až s podivem, jak občanstvo zpitomělo a nařízení EU vítá jako ochranu před různým obtěžováním a zneužitím . Copak to nejde řešit jinak ?
Dříve v totalitě , byly běžné třeba telefonní seznamy s plnou adresou .....a dnes ? !

Škoda slov, mezi otroky a svobodnými občany je obrovský rozdíl...


Nebyly zaslány žádné odpovědi.