< návrat zpět

DOBRÉ RADY


Téma: DĚJINY LÁSKY 1 díl text. 3 rss

Zaslal/a 24.6.2016 8:20

str. 16 - Po tisíce let snad žil tento člověk jako stádný živočich pak podle zákonů soustav příbuzenských, než poznal hořké dobrodiní jednosnubné (monogamické) rodiny, státu a soukromého vlastnictví v jejich klasické podobě....
Pohlavní láska v naši společnosti není svobodná. V poslední části našeho díla ukážeme v jakém otroctví strašlivém živoří a se kazí. Ale pohlavní láska je silná jako smrt. Přemohla církve, které snažily se vpáliti ji na čelo znamení hanby , pžemůže i moderní kapitalism, který ji ponižuje ještě více. A přijde den , kdy prosta pout zazáří opět svým přirozeným leskem, nesmírně zjemnělým tisíciletou zkušeností, kterou si protrpěla.


, #000862
Já bych nepletl dohromady pohlavní a lásku. Osobně se domnívám a snad i sexuologové mi dají za pravdu, že láska je přitažlivost jen na základě určitého obdivu ke všemu možnému. Pohlavní je díky hormonům co s námi pak hýbají a já se přiznám, že jsem měl i několik partnerek, se kterými bych se veřejně nechlubil a do lepší společnosti bych s nimi vůbec nešel ...leda, že bych do nich byl silně zamilován, ale to by asi zase nešlo, protože jsem byl normální, vzdělaný a měl určité společenské postavení a už od 20ti roků jsem tušil, že si to nemůžu rozdat s každou, která mně bude chtít = že mám určitou úroveň = ve škole jsem patřil mezi ty lepší a přece si to nebudu rozdávat s každou od popelnic ...LEDA, že bych se do ní zamiloval, a jsme v kategorii kde Láska nezná hranic ...Ovšem jde jen o pohlavní pud a touhu po sexu, kdy lidé i přes zákazy riskovali životy atp..ale opravdu nešlo o Lásku jen o chtíč těla, hormonů ...někdo to překoná masturbací a jiní kvůli tomu znásilňují stařenky = vymetené hlavy co nemají dostatek sexuální fantazie a musí mít to živé maso nasazené na jakémkoliv držadle = velice drsně řečeno = on nemůže sám se sebou a nestačí mu koza, je tak náročný, že to musí být žena a v jakémkoliv věku a vzhledu = je to fajnšmekr!!!